نمایندگی تعمیرات یخچال و لباسشویی و کولر گازی .تات آریا

تعمیرات انواع کولر گازی ایرانی و خارجی در نمایندگی تعمیرات کولر گازی تات آریا در شهر کبودرآهنگ

  • 09925472008
  • [email protected]
  • نمایندگی تعمیرات در سراسر ایران
  • پشتیبانی09360826732

💠 نمایندگی تعمیر کولر گازی در کبودرآهنگ (سرویس در محل)

  • 9:00
  • 162  بازدید

نمایندگی تعمیرات کولر گازی تات آریا درشهر کبودرآهنگ

ساعت پاسخگویی فقط از🕗 8 صبح الی🕗 8 شب

نمایندگی تعمیرات تات آریا یکی از برترین مراکز تعمیرات کولر گازی در کبودرآهنگ می باشد. تعمیر انواع کولر گازی اسپلیت توسط تعمیرکاران متخصص این مجموعه انجام شده و در صورت نیاز و درخواست مشتری تعمیرکاران به محل اعزام می شوند . کولر گازی ها از جمله وسایل مورد استفاده ما، در زندگی روزمره می باشند. هر گونه اختلال در عملکرد این دستگاه می تواند زندگی و برنامه ریزی های ما را برهم بزند

اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که به دنبال یک نمایندگی تعمیر کولر گازی در کبودرآهنگ، می باشید بهتر است با ما همراه باشید. ما تات آریا را که از جمله بهترین ها در این زمینه می باشد به شما معرفی می کنیم. این مجموعه با سال ها تجربه کاری موفق و داشتن کادری ماهر و مجرب توانسته رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند.

چگونگی ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار به شرح زیر می باشد:

ابتدا با گزینه درخواست تعمیرکار موجود در سایت مرکز تعمیرات تات آریا  در کبودرآهنگ تماس برقرار کنید.

سپس گزارش خرابی دستگاه خود را ثبت کنید و از کارشناسان مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید.

سپس مجموعه افراد ماهر و متخصص خود را در زمان مورد نظر شما به محل درخواست شده اعزام می کند. پس از آن فرد مورد نظر کار تعمیر کولر گازی شما را در اسرع وقت شروع می کند.

معرفی رایج ترین ایرادات در تعمیرات کولر گازی در کبودرآهنگ

کاربران کولرهای گازی در صورت بروز مشکلاتی برای دستگاه خود ممکن است نیاز به راهنمایی و مشاوره یکی از نمایندگی های تعمیرات کولر گازی در کبودرآهنگ داشته باشند. در ادامه مقاله قصد داریم به توضیحات مختصری راجع به متداول ترین مشکلات و خرابی های ایجاد شده در کولر گازی ها بپردازیم

عدم پرتاب هوای خنک توسط کولر گازی اسپیلت

در برخی مواقع احتمال دارد، دستگاه با اینکه روشن می شود اما قادر به پرتاب هوای خنک نباشد. در این وضعیت، نخست اطمینان حاصل نمایید که دریچه های کولر باز هستند. پس از آن به بررسی فیلترها و تنظیمات ترموستات کولر بپردازید. آلودگی و کثیف بودن فیلترها سبب عدم برقراری جریان هوا در دستگاه شده و همین مسئله می تواند مانع از پرتاب هوای خنک توسط کولر گردد.

در این شرایط لازم است که فیلتر را تمیز نمایید. برای این کار، آن را جدا نموده و با آب گرم و صابون بشویید. در غیر اینصورت، فیلتر باید تعویض گردد. در صورتی که کولر گازی خنک نمی کند، باید میزان گاز موجود در آن بررسی گردد و اگر نیاز بود، شارژ شود و گاز نیز نشتی نداشته باشد.

 

رفع مشکل نشتی گاز مبرد کولر گازی اسپیلت

نشت گاز مبرد را می توان از جمله مشکلاتی دانست که ممکن است برای دستگاهتان رخ دهد. گازی که سبب خنک سازی هوا توسط دستگاه می گردد را گاز مبرد گویند. نشت گاز مبرد می تواند از یونیت بیرونی و یا از لوله های مسی صورت گیرد. دلیل نشتی گاز مبرد از لوله مسی ممکن است به خاطر آسیب دیدگی نقاطی از لوله و یا خوردگی و خم شدگی لوله باشد. نشت گاز مبرد، کاهش میزان مبرد در سیستم را منجر شده و مشکلاتی را برای دستگاه به دنبال دارد. عدم خنک سازی محیط توسط کولر را می توان از جمله همین مشکلات دانست. علاوه بر آن این نشتی در فضای اطراف می تواند خیلی خطرناک باشد و عوارض پوستی، مسموم شدن، مشکلات تنفسی و یا حتی مرگ را در پی داشته باشد. یافتن محل دقیق نشت گاز مبرد، نخستین قدم جهت پیگیری این مشکل محسوب می گردد. توصیه ما به شما در صورت وقوع چنین مشکلی تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی در کبودرآهنگ می باشد که به شکل کاملاً تخصصی درصدد رفع ایراد دستگاه شما برمی آید.

صدای غیر عادی کولر گازی

در واقع زمانی که کولر گازی روشن می باشد، دارای یک صدای کم و طبیعی است. ولی در صورتی که سر و صدای زیاد و غیر عادی کولر به گوشتان رسید، باید بدانید که کولر گازی شما مشکل دارد. این مشکل به دلایل مختلف از جمله خرابی بلبرینگ، ایراد در فن دستگاه، کثیف بودن فیلتر و خرابی کویل ها رخ می دهد که باید سریعاً توسط نمایندگی تعمیرات کولر گازی در کبودرآهنگ برطرف شود

خاموش نشدن دستگاه

در بعضی مواقع، کولر گازی اسپیلت خاموش نمی شود که علت آن می ‌تواند خرابی کنترل الکترونیکی دستگاه باشد. همچنین ایرادات دیگری از جمله خرابی ترموستات و سنسور، کثیفی لوله ‌های کندانسور و فیلتر، مشکل ترمیستور، فن دستگاه، برد فرمان، برد رله، برد کنترل دما ممکن است پیش آمده باشد که باید همه این موارد بررسی شوند.

مشکل نشتی آب از پنل کولر گازی

اگر آب از پنل داخلی کولر گازی نشت کند و سبب خیس شدن دیوار گردد، در حقیقت این مشکل به دلیل خرابی پمپ، فرسودگی تشت تخلیه و مسدود شدن لوله تخلیه آب صورت می‌ پذیرد. بنابراین باید در تعمیر کولر گازی در کبودرآهنگ توسط تعمیرکار، این ایراد رفع شود.

برخی از مشکلات و خرابی های دیگر مربوط به کولر گازی

خرابی فن پنل داخلی دستگاه

عدم کارکرد درست کولر به علت کثیف بودن فیلتر

سر و صدای غیر طبیعی و یا لرزش دستگاه به علت ایراد در برد اصلی، فن و کندانسور

عملکرد پایین کولر گازی و خاموش شدن آن به دلیل مشکل برد اصلی

ایجاد برفک بر روی کندانسور ناشی از کثیف بودن فیلتر و کم بودن میزان گاز

مشکلات سیم کشی و همچنین بالا آمدن آمپر که گاهی اوقات منجر به خاموش و روشن شدن دستگاه می گردد.

درست کار نکردن فن پنل کولر گازی به علت مسدود بودن و کثیف شدن فیلتر هوا

در چه صورت نیاز به تعمیر کولر گازی در کبودرآهنگ می باشد؟

خاموش شدن دستگاه به طور ناگهانی

آبریزی پنل داخلی کولر گازی

روشن نشدن دستگاه

یخ زدگی کولر گازی

خنک نکردن ‌کولر

سر و صدای غیر عادی دستگاه

قطع شدن فیوز به طور مداوم

بوی بد و نامطبوع دستگاه

کار نکردن کمپرسور کولر گازی

مشکل در حالت چرخشی دستگاه

خرابی برد الکترونیکی

 سرد نکردن کولر گازی

سرویس نمودن دوره‌ ای دستگاه توسط نمایندگی تعمیرات کولر گازی در کبودرآهنگ

توصیه های مهم جهت استفاده و نگهداری کولر گازی

برای افزایش عمر مفید دستگاه و کارایی آن، چند مورد اساسی را ذکر می نماییم که شما باید در هنگام استفاده از کولر گازی، این نکات را رعایت نمایید تا دائماً به تعمیر کولر گازی در کبودرآهنگ نیاز پیدا نکنید.

زمانی که کولر گازی را روشن می‌ کنید، از بسته بودن درب و پنجره اطمینان حاصل نمایید.

هیچ گاه از کولر گازی و آبی به طور همزمان استفاده نکنید.

بهتر است از کولر گازی پر قدرت و تمام وقت استفاده نشود.

حتماً فیلتر کولر را بعد از مدتی تمیز نمایید.

دستگاه را از تابش مستقیم نور خورشید دور نگه دارید و اطراف آن را درزگیری نمایید.

سعی کنید در هنگامی که کولر روشن است، کمتر از وسایل خانگی گرمازا استفاده کنید.

حواستان باشد که گاز کولر کم نشود. برای این منظور، سالی یک بار دستگاه در توسط تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی در کبودرآهنگ مانند تعمیرگاه کبودرآهنگ پشتیبان، سرویس و تعمیر گردد.

تعمیرکولر گازی ال جی در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی سامسونگ در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی گری در کبودرآهنگ ،تعمیرکولر گازی ترین در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی لنوکس در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی اوجنرال در کبودرآهنگ ،تعمیرکولر گازی کریر در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی هایسنس در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی پاناسونیک در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی تی سی ال در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی هی تاچی در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی جرال گلد در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی اسنوا در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی امرسان در کبودرآهنگ ، تعمیرکولر گازی پاکشوما در کبودرآهنگ ،

 

مطالب مرتبط:
لایک : 0
کد امنیتی رفرش
نام سایت
پشتیبانی سایت

www.tataria.ir

از آنجایی که تعمیر ماشین لباسشویی نیازمند تخصص بالایی می باشد، ما همواره تکنسین هایمان را با توجه به متد های روز دنیا آموزش می دهیم تا به راحتی قادر به انجام هر گونه تعمیر لباسشویی باشند. پس تا کار از کار نگذشته است، با مرکز پشتیبانی تات آریا تماس بگیرید.شما می توانید در طول شبانه روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب با قسمت پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

تماس با پشتیبان سایت

خدمات سایت

ارائه سرویس تعمیر و عیب یابی انواع برند های خارجی و ایرانی لباسشویی و یخچال در مناطق بیست و دوگانه تهران به شما همشهریان عزیز

تعمیر ماشین لباسشویی

خدمات عیب یابی - تعمیر انواع برند های ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی در تمام مناطق تهران بیشتر

تعمیر یخچال

تعمیر انواع یخچال فریزر با برند های ایرانی و خارجی در تمامی مناطق تهران - عیب یابی - شارژ گاز یخچال . بیشتر

تامین و نصب قطعات یدکی

تامین و نصب قطعات یدکی اورجینال و با ضمانت لباسشویی و یخچال. بیشتر

تعمیر برد

تعمیر برد لباسشویی و یخچال و از بین بردن ارور های آن بیشتر

Brands

Brand
Brand
Brand
Brand
Brand
Brand

تکنسین های ماهر نمایندگی تعمیرات تات آریا

نام تکنسین

نام تکنسین

کامل نشده.

نام مشتری

نام تکنسین

کامل نشده.

نام مشتری

نام تکنسین

کامل نشده.

تماس با اپراتور

برای ارتباط با اپراتور سایت همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب از طریق شماره های زیر اقدام فرمایید.

  • 09925472008
  • [email protected]
  • نمایندگی تعمیرات در سراسر ایران
  • پشتیبانی 09360826732